Latest Album

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac.

banner
Dora Lewis

Studio line +420774744408

0
  • No products in the cart.
 
Sunteem records
Nahravácí studio ve Zlíně

SUNTEEM RECORDS

2003 - 2022

Sunteem records je profesionální nahrávací, produkční, podcastové a masteringové studio ve Zlíně. Značka Sunteem records patří do mediální skupiny společnosti Firestarter s.r.o.

Studio bylo založeno v roce 2003 ve Zlíně a za dobu jeho existence zde vznikly hudební nahrávky, remixy, audio knihy, podcasty a reklamní spoty pro spoustu zajímavých nejen českých a slovenských klientů.

Zaznamenat umím nejen hlas pro reklamní spoty, podcasty, rozhovory až čtyř hostů ve studiu, přirozeně zpěv i MCing. Od doby, kdy jsme natáčeli ve studiu muzikál mě málo co překvapí. Zažil jsem tady profíky s akustickou i elektrickou kytarou, basskytarou, saxofonem, hrálo se na housle, harfu i akordeon.

Společnost Firestarter s.r.o. ke které studio patří, vám může dále poskytnout služby, které můžou podpořit vaši energii a finance vložené do nahrávky. Ať už se jedná o marketing, hudební klip, fotografie interpreta, grafický obal nahrávaky, až po samotný publishing na celosvětové hudební sítě iTunes, Spotify, Tidal, Google play atd.

HISTORIE

Původně bylo studio založeno pro privátní účely, ale jak už to tak chodí, občas se to vymkne kontrole. Komunita se dozvěděla o nových možnostech, top vyabavení a hudební vášni a dveře byly otevřeny.

Sunteem records hostilo mimo jiné jména jako: Kryštof, Jiří Koběrský, Robert Burian, Chris Sadler, Tereza Koutníková, Milan Saxo Strnadel, Michal Poliak,Orbith Jitka Charvátová (Oceán, Skyline), Maduar, Ideafatte, Tereza Kutrová, Jazzy a Headdy (DeFuckTo), Brigita Tarinová, B. High, Marila, Monoriderz, DJ Neo, Jet Fever, Sunteem, ONMY, Subflava, Plastic Riderz, Josef Hájek, Marie Tichá, Ocean Avenue, Nick atd.

Pravidelně zde natáčely své DJ sety jezdci na černých deskách, protože věděli, že dostanou zvuk, který je následně dokáže reprezentovat v klubech, parties a festivalech.

Naši práci jste mohli slyšet na řadě rádií a TV, v kinech při veřejných produkcích a přirozeně v online kampaních.

DNES

Studio je vybaveno spoustou mikfrofonů pro různé hlasy i nástroje. Disponuje množstvím hudebních VST nástrojů, samplerů a knihoven samplerů, efektů prestižních světových značek. Je jedno jaký hudební žánr chcete právě zasáhnout, protože mám nabito a přesně zamířeno.

Top značky v digitálním světě teď pracují pro vás – Universal Audio, East west, Soundtoys, AMEK, Brainworx, Eventide, GForce, Lindell Audio, Roland, Yamaha, Korg, Arturia, UVI, Izotope, SSL, NEVE, Shadow Hills, Black Box Analog Design, Vertigo, Noveltech, Mäag Audio, Millennia, Bettermaker, elysia, SPL, Nexus, Native Instruments, Steinberg, Dangerous Music, TC Electronic.

Chccete autentický zvuk nástroje? Už je zapojeny v mixu legendární analog KORG MS-20, R&B workstation Triton Extreme nebo taneční piana M1.

Ve studiu se budete cítít velmi komfortně a bude o vás dobře postaráno po všech stránkách, které jen interpret může mít pro vznik skvělého songu. Bezplatné parkování, espresso, čaj, nealko i přístup na vysokorychlostní internet. Dosah MHD přímo u domu, jen pár minut z centra města v klidné harmonické části Zlína.